درباره باربری وطن و اهداف آن

خدمات گسترده باربری وطن

حمل بار با کامیون در باربری وطن تهران

درباره ما بیشتر بدانید:

باربری وطن با بهره مندی از کادری مجرب و دانش آموخته و سیستم نوین در زمینه حمل و نقل، آماده ارائه انواع خدمات حمل می باشد.حمل بار با کامیون های مدرن ومجهز سالهاست که توسط این باربری به بهترین شکل ممکن انجام میشود.هدف همه فعالان حوزه حمل و نقل مشتری مداری و رضایتمندی مشتریانش است که مانیز  از این قضیه مستثنی نیستیم. اما به راستی برای رضایتنمدی مشتری چه فاکتور هایی لازم است؟

وقتی شما به عنوان یک تاجر، مدیر بازرگانی، مدیر فروش، مدیر عامل و…نیازمند کسب اطلاعات به روز شده در مورد حمل و نقل  محمولهء خود هستید،شما نیاز دارید تا بتوانید با مقایسهء تمامی مسیرهای ممکن برای حمل کالای خود چه از بعد هزینه های مالی و چه از بعد هزینه های فرصت و زمانی بهترین تصمیم را اتخاذ نمایید،سرویس های بدون محدودیت حمل و نقل  ما می تواند ابزاری کارا و قابل اطمینان به عنوان مشاور و مجری برای تصمیم گیری شما باشد.

باربری وطن پیشرو در صنعت حمل ونقل

مشاوره خدمات حمل و گمرکی

مشاورین گمرکی باربری وطن بار تهران آماده ارائه خدمات مشاوره و ترخیص کالا،پلان های بلند مدت واردات و صادرات کالا،و پلان های بازرگانی برای تمامی تجار و شرکت های بازرگانی می باشد.

مبنا کارگروه مشاورین گمرکی ما در ابتدا مشاوره است و نه ارائه خدمات. ما بر این باوریم که مشتری ما با دریافت مشاوره صحیح، خود به این نتیجه میرسد که آیا نیازمند خدمات ترخیص کالا از سوی ما هست یا نه!

دیدگاه سازمانی ما به این صورت است که رضایت مندی و نیکنامی خود را بر منافع مالی اولویت دهیم و بر این اصل مهم پا فشاری میکنیم. شرکت حمل و نقل وطن بار تهران برای حمل یک بسته 1 کیلویی تا یک چارتر هواپیما در ابتدا به شما مشاوره میدهد. گاهی اوقات یک مشاور ساده میتواند از صرف هزینه های هنگفت جلوگیری کند وظیفه هدف ما در این بین ارائه آموزش و راهنمایی شما عزیزان در راستای حمل کالای شماست.